شنبه, 25 آذر, 1396  
به zaghanvs.ir خوش آمديد
  پورتال احسان , انسانیت , نیکوکاری [8]
  پورتال فروشگاهی زاغانوس [469]
 CD و DVD آموزشی
 لباس و پوشاک مردانه
 عینک آفتابی , طبی
 لوازم منزل
 لوازم آرایشی و بهداشتی
 کلاهای دیجیتال و لوازم جانبی
 محصولات کاربردی و جانبی
 سایر لوازم شخصی
 لوازم ورزشی و هواداری
 کیف ، کفش و کمربند
 لوازم کودک , اسباب بازی
 زیورآلات
 ساعت مچی شیک و مدرن
 لوازم جانبی خودرو
 دکوراسیون و تزئینات
 لباس و پوشاک زنانه
 لوازم آشپزخانه
  پورتال علمی , آموزشی , دانستنی ها [341]
 مد و اکسسوری
 کودک و تربیت , آموزش
 تاریخی , مذهبی
 دکوراسیون و چیدمان منزل
 نامزدی , عقد , بعد ازدواج
 سایر مطالب مفید
 انرژی مثبت و راهکار زندگی
  ماساژ ، ورزش ، فیتنس
 اشتغال و کارآفرینی
 دانستنی ها و عجایب
 تکنولوژی دیجیتال
 دانستنی های جنسی , زناشویی
 معرفی و دانلود کتاب
 خانه داری , هنر در خانه
 گردشگری و توریسم
 آرایش و زیبایی
 سرگرمی و داستان
 بارداری و زایمان
 آشپزی و شیرینی پزی
 طب ، سلامتی ، تغذیه
 هنر و رسانه
پشتیبانی آنلاین
کل بازديد ها : 220153
تعداد محصولات : 851
باسلام . به پورتال علمی , آموزشی , تجاری زاغانوس خوش آمدید.
پشتیبانی و مشاوره : 09372225967
مراحل رشد پستان دختران از کودکی تا بلوغ + عوامل توقف رشد سینه ها

زمانی که دختران به سن بلوغ می‌رسند، هورمون استروژن به درون خون شان ترشح شده و سینه ‌هایشان شروع به بزرگ شدن می‌کند. این اتفاق همزمان با اولین قاعدگی شروع می‌شود. اما برخی چیزها می‌توانند خارج از سن بلوغ بر اندازه‌ی سینه ‌ها تاثیرگذار باشند.
قيمت : 0 تومان | موضوع : دانستنی های جنسی , زناشویی

مراحل رشد پستان دختران از کودکی تا بلوغ + عوامل توقف رشد سینه ها


زمانی که دختران به سن بلوغ می‌رسند، هورمون استروژن به درون خون شان ترشح شده و سینه ‌هایشان شروع به بزرگ شدن می‌کند. این اتفاق همزمان با اولین قاعدگی شروع می‌شود. در کنار این واقعیت، بافت سینه خودش هم رشد میکند. به اعتقاد محققان ، سینه ‌ها حدود پنج تا شش سال رشد می‌کنند و عموما از سنین ۱۷ تا ۱۸ سالگی رشدشان متوقف خواهد شد. این یک پایان طبیعی برای بزرگ شدن سینه است. اما برخی چیزها می‌توانند خارج از سن بلوغ بر اندازه‌ی سینه ‌ها تاثیرگذار باشند.


1 . کودکی

مرحله اول مرحله کودکی می‌باشد، قبل از اینکه بلوغ آغاز شود. در این مرحله سینه ها هنوز شروع به بزرگ شدن نکرده اند و نوک سینه ها تنها قسمت مطرح می‌باشد وگرنه خود سینه کاملا صاف و مسطح است.
 
2 . جوانه زدن سینه برای رشد
 
در طی مرحله 2 رشد سینه آغاز می‌گردد. مقدار کمی برجستگی زیر نوک هر سینه نمایان می‌شود. این برجستگی شامل چربی، غده های شیر و بافت‌های دیگر می‌باشد. سینه ها برای رشد جوانه می‌زنند و نوک سینه ها کمی از قفسه سینه جدا می‌شود. همچنین حلقه رنگی دور نوک سینه کمی از قسمت 1 پهن تر می‌شود.
 این مرحله در بعضی از دختران وقتی فقط هفت یا هشت سال دارند، آغاز می‌گردد و در بعضی دیگر از دختران نیز این مرحله تا نزدیک به چهارده سالگی آغاز نمی‌گردد ولی اغلب دختران در حدود سن هشت و نیم تا یازده سال به این مرحله می‌رسند.


3 . رشد ادامه دارد
 
رشد سینه ها در طی مرحله 3 ادامه پیدا می‌کند. سینه ها بزرگتر می‌شوند. قسمت رنگی سینه ها نیز به بزرگ شدن خود ادامه می‌دهد. همچنین از قفسه سینه بیشتر خارج می‌شود. همچنین می‌توانید اطلاع یابید که نوک سینه ها هم بزرگتر می‌شود. در این مرحله سینه در ظاهر به بلوغ می‌رسد اما آنها از هنگامی که کاملا به بلوغ و بزرگسالی رسیده اید کوچکتر هستند. 
دختران معمولا وقتی بین ده تا سیزده سال هستند به این مرحله می‎‌رسند اما بعضی نیز وقتی کوچکتر از ده سال یا بزرگتر از سیزده سال هستند به این مرحله می‌رسند. مرحله 3 ممکن است چند ماه یا نهایتا 2 سال طول بکشد.
 
4 . نوک سینه و حلقه رنگین دورش تپه ای شکل می‌شود
 
در مرحله 4 حلقه رنگین دور نوک سینه و نوک سینه بزرگتر می‌شوند. آنها به شکل دو تپه جداگانه بر روی قفسه سینه می‌شوند. آنها بالاتر از تمام قسمتهای قفسه سینه قرار می‌گیرند. عکس بالا تفاوت میان نوک سینه و حلقه رنگین دورش را در حالتهای 3 و 4 و 5 به خوبی نشان می‌دهد. سینه در مرحله 4 اغلب به حالت تیز و یا مخروطی شکل می‌شود. برخی از دختران مرحله 4 را تجربه نمی‌کنند و از مرحله 3 مستقیما به مرحله 5 می‌روند. برخی هرگز فراتر از مرحله 4 نمی‌روند. برخی دیگر از دختران نیز باز هم در مرحله 5 دچار رشد تپه ای سینه می‌شوند.
دختران اغلب در سن دوازده یا چهارده سالگی به این مرحله می‌رسند، اما بر اساس مراحل دیگر بسیاری از دختران خارج از این رنج سنی به مرحله 4 می‌رسند. مرحله 4 ممکن است در هر جایی از هشت ماه تا 2 سال به پایان برسد.

5 . بزرگسال
 
در مرحله 5، نوک سینه و حلقه رنگین دورش دیگر به صورت دو تپه جداگانه نیستند. این مرحله بلوغ کامل است. سینه دختران کاملا رشد کرده است. اما سینه برخی از دختران مقداری دیگر به رشد خود ادامه خواهد داد حتی بعد از اینکه به این مرحله رسیدند.
به هر حال وقتی سینه به بلوغ کامل رسید دیگر مقدار زیادی رشد نخواهد کرد. در حقیقت بعضی از زنان سینه هایی کوچکتر از آنچه در تصاویر نشان داده شد خواهند داشت.
 
چرا رشد سینه ها متوقف می شود؟

1 - تغذیه
در برخی موارد، داشتن یک رژیم غذایی ضعیف میتواند باعث تاخیر در رشد سینه ‌ها شود. اگر دارای کمبود ویتامین هستید، هورمون‌های مربوطه ترشح نخواهند شد و رشد سینه متوقف می‌گردد. بهرحال این مورد با اتخاذ یک رژیم غذایی سالم‌تر براحتی قابل درمان است.

2 - وراثت
رشد سینه ‌ها ممکن است بسادگی بخاطر عوامل ژنتیکی متوقف شوند. ارث است که تعیین می‌کند چقدر سینه ‌های شما رشد کنند! اگرچه این بدین معنی نیست که شما دقیقا آینه‌ی مادرتان خواهید شد.
زمانی که هورمون‌های شما سیگنال‌های ادامه دادن رشد سینه ‌هایتان را قطع می‌کنند، رشد سینه ‌هایتان متوقف خواهد شد. اندازه‌ی سینه ‌های شما ممکن است به هر یک از خانم‌های درون خانواده‌تان شباهت پیدا کند یا اینکه در کل مثل هیچکدام نباشد!مثلا به مادربزرگ یا خاله‌تان نگاه کنید تا تصوری در این مورد پیدا کنید. اندازه‌ی سینه ‌های آنها احتمالا باید شبیه شما باشد.

3 - تغییرات هورمونی
همچنین ممکن است بزرگ شدن سینه ‌ها بدلیل نواسانات هورمونی در طول زندگی هم متوقف شوند! حتی اگر رشد سینه ‌های شما در سن ۱۸ سالگی متوقف شود، می‌تواند دوباره در دوران بارداری رشد کند. یا اینکه پس از شیر دادن به نوزاد، دیگر سینه رشد نخواهد کرد و برعکس کوچک هم خواهد شد.
همچنین مصرف قرص ‌های ضد بارداری نیز می‌توانند اندازه‌ی سینه ‌های شما را مادامی که مصرفشان را قطع کنید موقتا افزایش دهند، در آن زمان دوباره سینه ‌های شما کوچک‌تر شده و این، دوباره پایانی برای رشد سینه ‌ها خواهد بود.

منابع : برترین ها , آموزش زندگی زناشویی


قيمت : 0 تومان
موضوع : دانستنی های جنسی , زناشویی
کد محصول: 404 | تعداد نمایش: 371 | تاریخ ثبت: پنجشنبه, 11 خرداد, 1396علاقه مردان به سینه زنان ناشی از شیر خوارگی است Men want women to breast

تنگ کردن واژن بوسیله انار و تمرینات ورزشی By pomegranate and exercise tight vaginas

آمیزش جنسی ، زناشویی از عقب ممنوع !

دلایل جنابت و جلوگیری از احتلام در خواب Autoerotism and prevent it

چرا سینه های کوچکی داریم ؟ + 4 دلیل مهم کوچک بودن سینه زنان 4 because of the small size of the breast

بررسی 13 قاتل میل جنسی در میان زوجین 13 reviews killer libido among couples


قدرت اين سايت در استفاده از فروشگاه ساز ميکس ايران است.