شنبه, 28 مرداد, 1396  
به zaghanvs.ir خوش آمديد
پشتیبانی آنلاین
کل بازديد ها : 61912
تعداد محصولات : 638
راهنماي خريد

روال كاري فروشگاه آنلاين لوكس سي دي

در سرتاسر نقاط کشور ، ابتدا CD ها و محصولات را درب منزل و يا محل کارتان تحويل بگيريد و در زمان تحويل , پول آنرا به مامور پست بدهيد .

از زمان تحويل بسته ها به مامور پست ، 3 الي 6 روز براي پست پيشتاز  زمان لازم است تا بسته پستي به دست شما برسد ( روز های تعطیل را به تاخیر بالا اضافه کنید )

 تلاش می شود كليه محصولات قبل از ارسال تست شده و پس از تاييد نهايي براي خريداران ارسال شده وبا توجه به ضمانت 100% کلیه سفارشات هیچ نگرانی برای خرید وجود نخواهد داشت

كليه محصولات سايت داراي بسته بندي و پك مخصوص فروشگاه می باشد.

کلیه محصولات این فروشگاه دارای خدمات پشتیبانی میباشد .
در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی موضوع را ازطریق فرم پشتیبانی مطرح کنید

در صورتي كه در دريافت سفارش خود با تاخير غير معقولي مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد و از ثبت مجددا سفارش خود جددا خودداري كنيد !

لطفا براي سفارش سي دي ها و محصولات از آدرس هاي دقيق همراه با كد پستي 10 رقمي ( در صورت موجود بودن ) و پلاک استفاده فرمایید.در صورت نداشتن پلاک میتوانید از رنگ در ساختمان - نام ساختمان و یا نمای ساختمان استفاده فرمایید.

لطفا با ساير اعضاي خانواده يا محل كار خود هماهنگ كنيد تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحويل گرفته و هزينه آن را بپردازند - در غير اين صورت بسته برگشت خواهد خورد !

كليه بسته ها همراه با فاكتور ارايه ميشوند و خريدار بايد مبلغ نهايي فاكتور ( كه شامل هزينه محصولات + هزينه پست ) ميباشد را به مامور پست بپردازد

در صورتي كه در ارسال سفارش با مشكل روبه رو شده ايد با رفتن به توضیحات بیشتر آن محصول و کلیک بر جمله زیر که در آخر توضیحات بیشتر آمده است و دادن مشخصات زیر این سفارش توسط ما ثبت شده( و پس از ارسال مشخصات به هیچ عنوان دیگر خودتان ثبت سفارش نفرمایید)

اطلاعات مورد نياز : نام و نام خانوادگي - آدرس به تفكيك استان ، شهر و ... - كد پستي 10 رقمي - شماره تلفن - و نوع ارسال محصول بصورت پيشتاز يا سفارشي - نام و تعداد محصولات درخواستي

جهت ارسال مشخصات خود اینجا را کلیک کنید.(پس از ارسال مشخصات خود از ثبت سفارش دوباره توسط خودتان جدا خودداری فرمایید)

 دوستان عزیز قبل از انجام خرید حتما توضیحات محصول را با دقت مطالعه فرمایید و چنانکه قبل از خرید به سوالی در باره توضیحات محصول بر خوردین میتوانید از اینجا مطرح فرمایید.


قدرت اين سايت در استفاده از فروشگاه ساز ميکس ايران است.